EestiEnglishРусскийSuomi

Kangad

Smartex Disain kangad

Smartex Disain kardinasalongis on esindatud suur hulk juhtivaid ning tunnustatud Euroopa tekstiilitootjaid, kelle kollektsioonides on nii mööbli- kui ka kardina kangad.

Lisaks pakume erinevaid tehnoloogiliselt töödeldud tekstiile nagu söövitatud ja laserlõigatud kangad, tulekindlad, heli summutavad, soojust ja valgust peegeldavad ning vett hülgavad kangad. Sortimendis on ka linased kangad, toorsiid, samet ning veluur.

Tekstiile tellime Rootsist, Prantsusmaalt, Belgiast, Kreekast, Saksamaalt, Šveitsist, Hollandist, Inglismaalt ja Poolast. Seepärast on ka meie valik lai, vastates erinevate vajadustega klientide soovile. Saadaval on õhukesed, paksud, ühevärvilised, struktuursed, suurte ja väikeste mustritega, kitsad (140 – 150 cm) ning topeltlaiad (280 – 320 cm), modernsed ja klassikalised tekstiilid. Kangaste hinnad on samuti seinast seina. Pooldame põhimõtet, et erinevate tootjate kollektsioonide kombineerimisel on võimalik saada ilus, omanäoline ja taskukohane lahendus. Tarneaeg kangaste tellimisel on samuti kiire, jäädes nädala kuni kahe piiresse.

Meie koostööpartnerid: