EestiEnglishРусскийSuomi

APELT STOFFE kangad

Julged ja värvilised kangad Saksamaalt

Apelt Stoffe on Saksamaalt pärit pereettevõte, mis loodi 1951. aastal Alfred Apelt`i poolt. Ettevõtte sortimendis on peamiselt paksud dekoratiivsed kangad külgkardinateks ning mustrilised õhukesed kangad tüllkardinateks.

Erinevalt teistest tekstiilitootjatest on Apelt Stoffe ettevõte, kes värvide kasutusega tagasi ei hoia. Seepärast võib nende kollektsioonist leida õhukesi kangaid, kus mustrid moodustuvad kolmest või enamast eri toonist. Kangaste maailmas on see üpris ainulaadne, sest enamik tootjaid hoiab vähemalt õhukeste kangaste puhul värvipaleti äärmiselt tagasihoidliku ja maalähedase. Kui oled julge inimene ja soovid oma elamisse värvi, siis Apelt Stoffe on just õige kangatootja Sinu jaoks.

Kui varasematel aastatel on Apelt Stoffe kollektsioonid olnud rohkem “saksalikud”, sisaldades ohtralt kollakaid-oraanže toone, siis viimastel aastatel on nende looming muutunud modernsemaks. Värvide kasutus on endiselt jõuline ja julge, aga värvipalett on muutunud laiemaks, sisaldades rohkem meie interjööridesse sobivaid toone.

Rohkem infot tootja kodulehel.