EestiEnglishРусскийSuomi

DELIUS tulekindlad kangad

Tulekindlad kangad ühiskondlikesse hoonetesse

Saksa firma Delius sortimendist leiab sobivad materjalid ükskõik millise projekti jaoks, olgu see siis eramu või ühiskondlik hoone. Kollektsioonis on tulekindlad pimendavad ning õhukesed kardina kangad, aga ka erinevate disainidega tulekindlad mööblikangad. Deliuse kollektsioonid on omavahel kergesti kombineeritavad ning loovad mõnusa atmosfääri nii hotellidesse, restoranidesse, hooldekodudesse, haiglatesse, kinodesse, kontoritesse, koolidesse kui ka lasteaedadesse.

Deliuse pere on turul olnud juba tervelt üheksa generatsiooni. Tänaseks päevaks on ettevõte tuntud oma modernse disaini, esmaklassilise kvaliteedi ning multifunktsionaalse kanga lõpp-viimistluse poolest. Läbi mitmete projektide on Delius end tõestanud kui pädevat ja usaldusväärset tulekindlate kangaste tootjat. Et vastata kõrgeimatele kvaliteedi nõudmistele, viiakse Delius kangastega läbi mitmeid põhjalikke teste kinnitamaks nende sobivust kasutamiseks ühiskondlikes hoonetes.

Lisaks paneb Delius kangaste tootmisel rõhku nende pikaealisusele, soovides seeläbi austust avaldada loodusele, inimese tervisele ning ühtlasi ka väärtustada kogu kollektiivi tehtud tööd. “Soovime, et tunneksite ennast meie kangastega mugavalt ja hästi, nii tänasel päeval kui ka tulevikus” – Rudolf Delius, tegevjuht.

Rohkem infot tootja kodulehel.