EestiEnglishРусскийSuomi

OSBORNE & LITTLE – glamuurne Inglise disain

Inglise disain Osborne & Little`lt koostöös sisekujundaja Nina Campell`ga ja Pariisi disainistuudio Lorca`ga

Osborne & Little on maailma juhtivaimaid nimesid kangaste ja tapeetide maailmas. Olles tuntud oma kvaliteedi ja innovaatilisuse poolest on Osborne & Little kasvanud üheks suurimaks Inglise brändiks, kes on ka ülemaailmselt tuntud ja austatud.

Ettevõte loodi Londonis svingivatel kuuekümnendatel Peter Osborne`i ja tema õe mehe Antony Little`i eestvedamisel. Nende poolt välja töötatud esimene auhinnatud põnev käsitsi trükitud tapeedikollektsioon tõstis disaini uuele tasemele ning tõi ka kohese edu. Üle neljakümne aasta  on Osborne & Little`i disainid, prinditud mööbli- ja kardina kangad ning tapeedid olnud interjööri trendide südames – alustades 1980-ndate värvimõjudest lõpetades 2010.aastal välja antud holograafgiliste tapeetidega.

Lisaks on Osborne & Little uhkusega kahe väljapaistva brändi  – nii rahvusvaheliselt tunnustatud disaineri Nina Campelli kollektsioonide kui ka elegantse Pariisi disainistuudio Lorca – esindaja.

Nina Campell asutas oma ettevõtte 1974.aastal olles ühtlasi nii sisekujundusstuudio kui ka pood, mis müüs sisustustooteid kõikjalt üle maailma. Tänasel päeval on maailmakuulus sisekujundaja Nina Campell tuntud oma stiilsete interjööride, kanga, tapeetide ja aksessuaaride kollektsioonide poolest. Nina kangaste ja tapeetide disainid kehastavad luksust, praktilisust ja head huumorit. Tema kollektsioonide lahutamatu osa on värvide palett, mille Nina on ise loonud ning mida ta edasi arendades kasutab ka kõikides oma uutes disainides. Nii on hea ja lihtne omavahel kombneerida vanemaid ja uuemaid kollektsioone, mis tänu ühtsele värvigammale hakkavad mõnusalt koos tööle. 2010.aastal sai täis kakskümmend üks aastat koostööd Nina Campelli ja Osborne & Little vahel.

Pariisi stuudio Lorca on kuulus oma elegantse, luksusliku, esteetilise ja vaimustava värvipaleti poolest. Lorca pakub suurepärast kangaste valikut: tikitud siidid, suurejoonelised prindid ja žakaarid, külluslikud sametid ning laias valikus glamuurseid mööblikangaid. Paljud Lorca disainid on saanud inspiratsiooni loodusest ning Aasia ja Lähis-Ida tekstiilide ajaloost. Lorca nimi on saanud sünonüümiks ilusatele tikanditele – eksootilised, peenete detailidena kujutatud lilled ning innovaatsed tehnikad. Kollektsioonid on väljapaistvad tänu oma unikaalsetele värvikombinatsioonidele, mis on kaunid ja omavahel kooskõlas.

Tänasel päeval on Osborne & Little läbi oma tegutsemisaastate kõige inspireeritum ja energilisem, luues järjest uusi kollektsioone, mis panevad proovile igasugused disainimaailma piirid ning säilitavad oma raskelt kätte võidetud tipptaseme maine.

Rohkem informatsiooni tootja kodulehel.