EestiEnglishРусскийSuomi

KVADRAT mööblikangad

Mööblikangad Taanist

Kvadrat on Euroopa juhtivaim disainkangaste tootja Taanist. Kvadrati kollektsiooni kuuluvad kõrgkvaliteetsed kaasaegse disainiga kardina kangad ning mööblikangad.

Kvadrati mööblikangad on värvilised, lihtsad ja innovaatsed sobides kasutamiseks nii avalikus sektoris, äriruumides kui ka kodus. Mööblikangad on valmistatud parimatest toormaterjalidest kasutades parimaid tootmistehnoloogiaid, et saavutada hea kvaliteet ning kangaste kestvus. Kangaste kulumiskindlus ehk Martindale on Kvadrati puhul keskeltläbi 100 000 ning firma annab mööblikangastele garantii lausa 10 aastaks.

Huvitavate disainide ning rohkete värvitoonidega mööblikangad valmivad rahvusvaheliste disainerite, kunstnike ja arhitektide ning Kvadrati tootearenduse tiimi koostööna. Ka eesti mööblitootjad kasutavad oma projektides üha enam just neid Taanis loodud materjale.

Kvadrati kardina ja mööblikangaid on kasutatud erinevates maailma paljukiidetud arhitektuuripärlites nagu New Yorgi moodsa kunsti muuseum; Walt Disney kontsertsaal Los Angeleses; Reichstag Berliinis; Guggenheimi muuseum New Yorgis; Bilbao ja Guangzhou ooperimaja Hiinas.

Rohkem infot tootja kodulehel.