EestiEnglishРусскийSuomi

WIND kangad

Kangad Belgiast

Wind on Belgiast pärit väike, kuid armas pereettevõte, mis on loodud aastal 1954 De Zutter`i suguvõsa poolt. Tänaseks päevaks on Wind rahvusvaheliselt tunnustatud kangaste tootja, kelle toodanguks on peamiselt kardina kangad, aga väikeses ulatuses ka mööblikangad. Wind kangad on väga kvaliteetsed peegeldades aastatepikkuseid kogemusi ja traditsioone.

Tänasel päeval eristub Wind konkurentidest eksklusiivsete ja inspireerivate kollektsioonide, kuid sealjuures vägagi mõistlikke hindade poolest. Kõik kangad on oma disainilt innovaatsed ning valmistatud kõrgkvaliteetsest toormaterjalist. Iga kollektsiooni iseloomustab ainulaadne, eestlastele väga sobilik, värvide valik, motiivid ja tekstuur. Kollektsioonides on pooleks nii kitsad kui ka topeltlaiad materjalid. Lisaks on välja töötatud eraldi kollektsioon tulekindlaid kangaid ühiskondlikesse hoonetesse.

Väikese pereettvõtte tugevuseks suurel tekstiiliturul on kindlasti firma stabiilsus ja aastakümnete pikkune areng koostöös klientide, edasimüüjate ja agentidega.

Rohkem infot tootja kodulehel.