EestiEnglishРусскийSuomi

Kardinad

Smartex Disain kardinad – muudame teiepoolsed soovid ja meiepoolsed ideed ühtseks terviklahenduseks

Smartex Disain kardinasalongis abistavad Teid kangaste valikul ning lahenduste pakkumisel meie disainerid. Selleks, et saada Teie kodust paremat ülevaadet, soovitame alati salongi tulles kaasa teha fotosid oma elamisest. Koos saame valida kangaid, mis Teile meeldiksid ja Teie elamisse sobiksid. Oma töös lähtume eelkõige põhimõttest, et olgu Teie elamine nii suur või väike kui tahes, kokku peab moodustuma ühtne tervik. See ei tähenda loomulikult seda, et igas toas peaks kasutama ühte ja sama kangast või sama tüüpi kardinaid. Erinevaid materjale ja ideid kombineerides muudame teiepoolsed soovid ja meiepoolsed ideed läbimõeldud tervikprojektiks.

Pakume oma klientidele väga kõrgekvaliteedilist õmblusteenust. Disainime ning valmistame järgmisi tekstiiltooteid:

Peame väga lugu korralikust tööst ning seepärast paneme erilist rõhku õmbluse kvaliteedile. Loomingulise kollektiivi keskel tuleb tihtipeale soov ka õmblemise poolel riske võtta ning midagi huvitavat proovida. Just seetõttu oleme valmistanud ka koostöös erinevate noorte arhitektidega kangast lampe, seinakatteid ja isegi laudu.

Erilise teenusena pakume ka disain kilesid, mis sobivad suurepäraselt katma pesuruumide ja sauna aknaid. Mõningad tehtud tööd nähtaval siin: