EestiEnglishРусскийSuomi

Kardinapuud

Kardinapuud ja -siinid Smartex Disainist

Smartex Disain kardinasalongis loome igapäevaselt pigem modernseid ja minimalistlikke interjööre. Seetõttu kasutame kõige rohkem lihtsaid alumiiniumist kardinasiine. Kuna enamjaolt on klientidel kodudes, suvilates ning kontorites laed valged, siis soovitamegi kardinate eksponeerimiseks valgeid lakke kinnitatavaid 1,3 cm kõrguseid metall siine. Siini peal on kardinaid kõige lihtsam ning mugavam ette ja eest ära liigutada. Modernses interjööris on kardinasiinid vaid tehniliseks abimeheks kardinate riputamisel, andes seejuures võimaluse hoolikalt valitud kangastel silma paista ja esile tõusta.

Klassikalistes interjöörides sobivad aga kasutamiseks seina kinnitatavad kardinapuud. Pakume põhiliselt Saksamaal valmistatud tooteid – puidust või metallist kardinapuud firmadelt Alugard ja ART Deco. Kollektsioonides on erineva läbimõõduga, värvusega, erinevatest materjalidest  modernsemate kui ka klassikalisemate disainidega kardinapuud.

Kardinapuud ja -siinid on saadaval nii manuaalselt kui ka elektriliselt liigutatavad.

Lisaks kardinapuudele ja -siinidele pakume ka Saksamaalt pärit kvaliteetseid ruloosid, plissee ehk voldikkardinaid, lamelle, metall- ja puitribakardinaid, trosse ning süsteeme maalide riputamiseks seinale. Ruloode valikus on soodsamad ja lihtsamad Eestis toodetavad rulood, aga ka väga kvaliteetsed Saksa süsteemid firmalt Alugard. Viimase kangavalik on eksklusiivsem ja suurem, kui meie turul toodetavatel ruloodel.

Meie koostööpartnerid: