EestiEnglishРусскийSuomi

ALUGARD rulood, plisseed, ribakardinad, lamellid

Kvaliteetsed rulood, plisseed, ribakardinad ja lamellid Saksamaalt

Saksa firma Alugard sortimendis on lai valik kardinapuid ja -siine, aga ka kõikvõimalikud tehnilised ehk kõvad kardinad, mis sobivad kasutamiseks nii eramutes kui ka ühiskondlikes hoonetes. Välja on töötatud laialdase kangavalikuga kollektsioonid järgmistele toodetele: ruloo, plissee ehk voldikkardin, ribakardin, lamell. Lisaks pakuvad nad ka putukavõrgu näol lahendust suvel tuppa trügivate kärbeste ja sääskede vastu.

Alugardi prioriteet on pöörata suurt tähelepanu toormaterjali valikule ning arendada ressursside kokkuhoiu põhist tootmist. Näiteks kasutab ettevõte kardinapuude valmistamiseks vaid kiiresti kasvavate puuliikide puitu, millel on FSC kaubamärk. Ka pakendamisel ei kasutata enam PVC-d, vaid keskkonnasõbralikku PET-i (polüetüleen kile).

Alugard on Euroopa turul tegutsenud juba 60 aastat. Nende toodetud rulood ja plisseed ehk voldikkardinad on atraktiivse materjali valikuga ning kvaliteetsete süsteemidega. Süsteeme on saadaval kolmes toonis – valged, hõbedased/ hallid ning mustad. Tehase sõnul on neil Euroopa suurimad ruloo ja plissee kangaste kollektsioonid. Saadaval on läbipaistvad, varjavad ja pimendavad materjalid, millele on omistatud Öko-Tex-Standard 100 sertifikaat. Alugardi moto on pakkuda kliendile kvaliteetseid tooteid ausa hinnaga.

Rohkem infot tootja kodulehel.