EestiEnglishРусскийSuomi

Ajaloolised tapeedid LITTLE GREENE

Ajaloolised tapeedid Inglise firmalt Little Greene

Inglise firma Little Greene on taaselustanud vanad unustustehõlma vajunud Inglismaalt leitud ajaloolised tapeedid, andes neile uue hingamise värskemate toonide ja materjalide kaudu. Tapeetide originaalid pärinevad aastatest 1690-1775, 1810-1898 ja 1900-1955. Uude kollektsiooni kuulub 7 kataloogi, kus tapeedid on ajastute järgi. Lisaks on üks retro teemaline (aastatest 1961-1975) ja aasiapärane kataloog Oriental, kus on aasiamaadest inspireeritud mustrid.

Lisaks tapeetidele toodab Little Greene ka keskkonnasõbralikke vee ja õli baasil spetsiaalseid seinavärve, mis sobituvad nagu valatult tapeetidega. Neid täiesti erakordseid murtud, pastelseid, sügavaid toone Eesti värvifirmade kaartidelt ei leia. Värvid on pestavad, mistõttu nad sobivad ideaalselt ka kööki, vannituppa, laste tuppa, esikusse. Little Greene toodab värve nii interjööri kui eksterjööri, mööbli, puit- ja metallpindade katmiseks.

Ajaloolised tapeedid on imeilus täiendus Little Greene kaunile värvipaletile. Iga kollektsiooni puhul on kasutatud spetsiaalset printimise meetodit, mis jätab mulje, et tapeedi kvaliteetne paber põhi on struktuurne. Erinevad trükitehnikad muudavad ajaloolised tapeedid elegantseks, vastupidavaks ja pikaealiseks.

Little Greene ajaloolised tapeedid sobivad suurepäraselt 20.sajandi alguses ehitatud majadesse ja korteritesse, mida kohtab Eestimaa väikelinnades, Tallinna vanalinnas ning Nõmmel.

Rohkem informatisooni tootja kodulehel.