EestiEnglishРусскийSuomi

ELITIS disaintapeedid

Elitis disaintapeedid – väljakutse olla julge ja innovaatiline

Disaintapeedid, mööbli- ja kardinakangad on väikese Prantsusmaalt pärit firma Elitis peamised toote artiklid. Elitise filosoofia on olla julge, innovaatiline ja käituda kui maadeavastaja mööblikangaste ja disaintapeetide põllul. 25 tegutsemisaasta jooksul on Elitise disaintapeedid algusaastatel olnud rohkem traditsioonilised, kuid mida aeg edasi, seda modernsemaks nad on muutunud. Tänaseks päevaks on Elitise moto luua ultra modernsed disaintapeedid ja -kangad kasutades selleks uusimaid tehnoloogiaid.

Elitise firmat eristab teistest disaintapeetide ja -kangaste tootjatest nende kompaktne disaini meeskond. Kaks korda aastas töötatakse firma siseselt välja uued täiesti erakordsed ja ainulaadsed disainid. Ühtegi disaini ei osteta kunagi sisse, kogu arendustöö toimub pikaajaliselt koostööd teinud professionaalsete disainerite grupis. Antud kollektiivi on kaasatud ka moedisainerid, et kollektsioonide loomisel käia käsikäes kõrgmoega.

Elitise disaintapeedid sobivad ideaalselt just ühte seina, kuna nad on nii teistsugused ja erilised, siis ei tohigi neid manustada liiga palju. Olles täiesti moodsad, uudsed, elegantsed ja jalust rabavad, on Elitise disaintapeedid absoluutselt ajatud. Kui Elitise tapeetide ümber rajada tasakaalustatud ja mahedalt kokku sulav keskkond, siis ei tüdine te nendest tapeetidest aastakümneid.

Elitise disaintapeedid on erinevalt tava tapeetidest laiusega 70 cm kuni 100 cm. Efektsemad seinakatted on lausa laiusega 125 cm kuni 140 cm.

Rohkem infot tootja kodulehel.