EestiEnglishРусскийSuomi

NOORTE- JA LASTETOA TAPEEDID

Noorte- ja lastetoa tapeedid Smartex Disain kardinasalongis

Kõige lihtsam viis noorte- ja lastetoad hubaseks ja rõõmsaks muuta, on kasutada tapeete. Meie valikus on klassikaliste ja modernsete tapeetide kõrval ka spetsiaalsed noorte- ja lastetoa tapeedid.

Valikus on väikelastele mõeldud tapeedid ja fototapeedid firmadelt The Design Department ja Coordonne. Helesinised, heleroosad, helekollased ja helerohelised jänesed, dinosaurused, autod, mummud, triibud, ruudud ja palju muid vahvaid mustreid, mida omavahel kombineerides saab luua imearmsa toa beebidele. The Design Department pakub aga ka vahvaid sporditeemalisi tapeete natukene vanemale lapsele. Jalgpallurid, mootorrattad, autod, purjekad, lennukid, sinna juurde sobivates toonides triibulised ja tekstidega tapeedid.

Kuna lapsed ju pidevalt kasvavad, siis muutuvad ja kasvavad ka nende maitsed ning üks hetk soovitakse mummulised ja jänestega tapeedid välja vahetada. Selleks puhuks pakub firma The Design Department kollektsiooni, kus mustreid moodustavad teksapükste taskud, kootud pinnad, maakaardid, hunnikusse asetatud ajalehed, Amsterdami linnale omane majaderivi ning õrnad tütarlapselikud lilleõied.

Omaette vaatamisväärsus on noorte- ja lastetoa tapeetide kataloog Kukuxumusu. Servast servani täis joonistatud koomiksi tüüpi tegelastega tapeedid sobivad nii noorematele lastele kui ka teismelistele. Mustrid on nii tihedad ja tegevust tapeedil toimub niivõrd palju, et lapsel ei tohiks tükk aega igav hakata – iga päev võib leida tapeedil mõne uue koha, mida varem pole märganud. Need kiiksuga tapeedid on täiesti ainulaadsed ja selleks, et paremini nendes peidus olevale huumorile pihta saada, tuleb heita pilk selle kollektsiooni kunstnikule – Mikel Urmenetale.