EestiEnglishРусскийSuomi

Vaibad

Vaibad – lõplik viimistlus läbimõeldud interjööris

Vaibad on lisaks sellele, et nad annavad ruumile pehmust ja vähendavad kaja, ka suurepärane võimalus siduda ühtseks tervikuks kogu ülejäänud interjöör.

Smartex Disain kardinasalongis avaneb Teile ainulaadne võimalus disainida endale (või lasta meie disaineritel välja mõelda) just Teile isikupärased ning sobivad naturaalsed villa- ning linakiust käsitafting vaibad. Vabalt on valitav nii vaipade disain, mõõtmed, kuju, värvid, sidus, kiudude vahekord kui ka kiudude pikkus. Naturaalsed vaibad on praktiline valik, sest nende kiud ei tekita omavahelisel hõõrdumisel staatilist elektrit ega hakka olmetolmu ja juuksekarvu ligi tõmbama.

Lisaks pakume veel elegantseid valmis vaipu otse Inglismaalt, Saksamaalt ja Rootsist. Esindatud on taaskord vaid naturaalsed materjalid – erinevad villad, sh vilditud vill, viskoos,  lina, jute, sisal.

Samuti pakume lihtsasti puhastatavaid ning elegantse värvigammaga vinüül-porivaipu mõõtudega 46cm x 71cm; 61cm x 91cm; 91cm x 152cm; 53cm x 73cm. Vaibad sobivad kasutamiseks nii siseruumides (näiteks vannituba ja esik) kui ka õues (näiteks välisukse ees). Porivaibad on niiskuse, hallituse ning seente tekkimise kindlad. Puhastada saab neid tolmuimejaga, õues kloppides ja dušši või voolikuga pestes. Samalt firmalt on pakkuda ka vinüül-vaibad köögitasapinna ette või söögilaua alla. Need on mõeldud kohtadesse, kus toimub igapäevaselt tihe sagimine, et kaitsta parketti kulumise eest. Antud vaibad on saadaval kindlates mõõtudes, aga saab ka “custom size” vaipu.

Uudistoodetena pakume nüüd ka Taani noorte disainerite vaipu firmalt Linie Design. Vahvad mustrid ja huvitavad disainid nii naturaalsetest kui ka sünteetilistest kiududest. Eriliseks pärliks on pehmed karvased vaibad, mis on kokku õmmeldud loomanaha ribadest.